Наша філософія

Наша місія

Виробництво та реалізація здорової та смачної хлібобулочної продукції для задоволення потреб споживачів, які цінують справжній високоякісний продукт.

Ми розробляємо нові продукти, технології та рецепти, розширюючи можливості для більш повного задоволення потреб споживачів нашої продукції. Ми виробляємо продукцію використовуючи екологічно чисті та прості інгредієнти, поєднуючи давні родові традиції українського хлібопечення та сучасні технології, ретельно дотримуючись норм безпеки та якості.

 

Наші цілі

  1. Розширення каналів збуту в Україні
  2. Налагодження експорту
  3. Розробка нових продуктів
  4. Подальша модернізація виробництва

 

Наші цінності

Чесність 

Чесність по відношенню до споживачів (гарантована якісні продукції, справедлива ціна), до співробітників (справедливі умови праці), партнерів (чесність в дотриманні домовленостей)

 

Зростання

Ми прагнемо створити умови для професійного зростання для нашої команди за рахунок пошуку та впровадження нових ініціатив. Ми також шукаємо можливості для розширення каналів збуту, що дасть нам можливість задовольнити потреби в справжньому добротному продукті більшої кількості людей. Нарешті, ми шукаємо можливості для розробки нових продуктів, що стає можливим лише при досягненні певного масштабу.

 

Взаємовигідність

Ми прагнемо, щоб наша організація мала взаємовигідні відносини зі споживачами, партнерами та співробітниками, ми віримо, що лише такі відносини є продуктивними