Хліб

ХЛIБ ''КОРОЛIВСКИЙ"  БАГАТО-ЗЕРНОВИЙ

Це хліб на основі житнього борошна і багато-зернової суміші до якої входять льон, соняшник, плющене зерно ячменю і пшениці, овес, сушені овочі. Цей хліб має високу живильну цінність і чудовий смак.

 DSC03783DSC03784

 

ХЛIБЕЦЬ "ФIТНЕС"

Це житньо-пшеничний хліб з пшеничного борошна вищого ґатунку, житнього борошна та зернової суміші яка складається з льону, соняшнику, кунжуту, коріандру і фенхелю, з додаванням екстракту солоду. Хліб насичений різноманітними вітамінами та мікроелементами.

Фітнес

 

 

ХЛIБЕЦ "ЦИБУЛЕВИЙ"

Це білий формовий хліб з пшеничного борошна вищого якості з додаванням сушеного лука

IMG_0992 copy

 

ХЛIБ ЗЕРНОВИЙ НА  ЗАКВАСЦI

Це білий подовий хліб виготовлений без використання дріжджів на заквасці з додаванням зернової суміші в яку входять: льон, кунжут, соняшник, соєве борошно грубого помелу. Хліб має насичений зерновий смак. Вага 600 гр.

DSC03589

 

ХЛIБ "ЗДОРОВ'Я" ВИСIВКОВИЙ

Це подовий хліб вагою 300 гр. збагачений висівками із суміші пшеничного борошна вищого та першого ґатунку.

DSC03782DSC03778 

ХЛIБ ЖИТНЬО-ПШЕНИЧНЫЙ "ДIАМАНТ"

Це хліб вагою 500 гр. випечений на заквасках бездріжджовим способом. Вироблений з суміші житнього та пшеничного борошна вищого ґатунку з додаванням солодового екстракту та натурального меду. Завдяки меду хліб набуває ніжного аромату.

 Діамант

ХЛIБ "БОРОДИНСЬКИЙ"

Це хліб вагою 350 гр. і 600 гр. що виготовляється опарним способом із суміші житнього та пшеничного борошна вищого ґатунку з додаванням в тісто рідкого солодового екстракту та насіння тмину. Це дозволяє отримати високоякісний хліб із запашним ароматом і присмаком солоду.

IMG_1003 copy

 DSC_0117

ХЛIб "ДIАМАНТ - ШАМПАНЬ"

Цей хліб виготовлений із суміші житнього та пшеничного борошна вищого ґатунку з додаванням рідкого солоду, кураги, родзинок і натурального меду. Завдяки меду хліб має ніжний аромат і приємний смак.

DSC03786

 

ХЛIБ "ПАЛЯНИЦА НА ЗАКВАСКАХ"

Це бездріжджовий пшеничний хліб вагою 1 кг виготовлений за старовинними українськими традиціями з виключно натуральної сировини, і випечений в печі що працює на деревних пелетах, де благодатна сила вогню збагачує кожну буханку неповторним ароматом і смаком.

2015-01-27 12.25.40

 


ХЛIБ "СОВIТАЛ"

Цей хліб виготовлений з пшеничного борошна вищого сорту та житнього борошна з додаванням зернової суміші з вмістом насіння льону.

DSC03628

 

ХЛІБ "ЦІЛЬНОЗЕРНОВИЙ" НА ЗАКВАСЦІ.

Це хліб виготовлений з цільнозернового борошна з додаванням борошна вищого гатунку на заквасці, яка вирощується на підприємстві. Цільнозерновий хліб виготовляється з повноціного борошна (цільнозмеленого неочищеного зерна) грубого помолу. В його склад входять вітаміні групи А і Е, мінерали та клітковина. Хліб з цільнозернової муки вважають лікувальним продуктом проти ожиріння, цукрового діабету, атеросклерозу. При регулярному вживанні цільнозернового хліба  з організму ефективно видаляються  важкі метали та  отруйні компоненти.

 DSC03791DSC03792

ХЛІБ "ГРЕЧАНИЙ".

Це хліб виготовляється з суміші гречаного борошна та пшеничного борошна вищого гатунку з додаванням льону. Гречаний хліб насичений вітамінами групи А, В,  Е та Р, бета-каротином і великою кількістю різноманітних мінералів.

ХЛІБ ДОМАШНІЙ МЕКСИКАНСЬКИ "ТОРТІЛЬЯ"

Тортілья - це  тонка хлібна перепічка з пшеничного борошна.  Її можна вживати, як самотійний продукт, так і як основу для інших страв : піцци, рулетів, сендвічів, канапе.

DSC03612

ПАСКА ТРАДИЦІЙНА.      

Це здобний дріжджовий кекс випечений в кольоровій пергаментній формі вагою від 100 гр. до 650 гр. Складається з борошна вищого ґатунку, сухого молока, яєць, яєчного порошку, маргарину, родзинок, солі, цукру, соняшникової олії, ваніліну, дріжджів пресованих. Верхній шар оброблений цукрово-білковою масою і посипана кольоровим драже.

 DSC03051

DSC03054